شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ پنج شنبه ۱ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1391/09/30 تعداد بازدید: 136
کمیته برنامه عملیاتی شبکه بهداشت بابلسر تشکیل جلسه داد (28-09-91)
- کمیته برنامه عملیاتی شبکه بهداشت و درمان بابلسر در مورخه 91/9/28 با حضور کلیه اعضاء تشکیل جلسه داد . - دکترمحسن نبی زاده معاون بهداشتی شبکه با بیان اینکه در مجموع پایش صورت گرفته از واحدهای بهداشتی درمانی که از سوی مسئولین پایشگر دانشگاه از واحدهای مربوطه این شبکه در طی ماه های گذشته صورت گرفته بسیار رضایت بخش بوده است ولی آنچه می بایست بیشتر توجه کرد کیفیت ارائه خدمات است که اقدامات خوبی در این شبکه برای جلب رضایت ارباب رجوع صورت گرفته است

 
 
 

                                           کمیته برنامه عملیاتی شبکه بهداشت بابلسر تشکیل جلسه داد

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر، کمیته برنامه عملیاتی شبکه بهداشت و درمان بابلسر در مورخه 91/9/28 رأس ساعت 11 صبح در واحد معاونت بهداشتی این شبکه و با حضور کلیه اعضاء تشکیل شد .

دکترمحسن نبی زاده در سخنانی با بیان اینکه؛در مجموع پایش صورت گرفته از واحدهای بهداشتی درمانی که از سوی مسئولین پایشگر دانشگاه از واحدهای مربوطه در طی ماه های گذشته صورت گرفته رضایت بخش بوده و شبکه بهداشت بابلسر براساس چیدمان برنامه عملیاتی استان هم راستا بوده و حرکت کرده و در برخی از بخش ها می بایست مداخلاتی صورت می گرفت که در حال انجام است .

معاون بهداشتی شبکه با بیان اینکه کسب نمره و امتیاز بالا می تواند نشان دهنده فعالیت های صورت گرفته همکاران در واحدهای ارائه خدمات در راستای اهداف تعیین شده را نشان دهد ولی آنچه اهمیت دارد و خواسته و هدف همه ما و کلیه همکاران این شبکه است کیفیت ارائه خدمات به همشهریان و مراجعه کننده گان به واحدهای مختلف این شبکه می باشد که خوشبختانه در تمامی زمینه ها نهایت تلاش مان جلب رضایت ارباب رجوع  و ارتقاء ارائه کیفت خدمات در کنار اهداف بلند مدت تعیین شده از سوی مدیران بخش سلامت و درمان استان می باشد .

خانم زهرا یوسف نژاد مسئول کارگروه برنامه عملیاتی شهرستان بر انجام سومین پایش بر کیفیت بیشتر عملکرد واحدها نسبت به پایش های قبــلی تأکید نمودند .

در ادامه اعضا کمیته به بیان نقطه نظرات پایشگران استانی در خصوص رفع نواقص مطروحه در اجــرای فعالیت های اهداف ۳۴ گانه واحد ها پرداختند ./

سیدرضا موسوی

 


کمیته برنامه عملیاتی شبکه بهداشت بابلسر تشکیل جلسه داد (28-09-91)
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal