شبکه بهداشت و درمان بابلسر
۱۳۹۸ شنبه ۳۱ فروردين
br ENGLISH
تاریخ: 1397/02/01 تعداد بازدید: 55
نواختن زنگ سلامت به مناسبت هفته سلامت در شهرستان بابلسر
در مورخ 01/02/1397 مراسم نمادين نواختن زنگ سلامت به مناسبت هفته سلامت با حضور مهندس اسدي فرماندار محترم شهرستان بابلسر و دكتر نبي زاده مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر و آقاي مهاجري¬نژاد رئيس آموزش و پرورش بابلسر و مسئولين واحد بهداشتي در مدرسه دخترانه شهيد منفرد بابلسر برگزار گرديد.

در مورخ 01/02/1397 مراسم نمادين نواختن زنگ سلامت به مناسبت هفته سلامت با حضور مهندس اسدي فرماندار محترم شهرستان بابلسر و دكتر نبي زاده مدير شبكه بهداشت و درمان شهرستان بابلسر و آقاي مهاجري­نژاد رئيس آموزش و پرورش بابلسر و مسئولين واحد بهداشتي در مدرسه دخترانه شهيد منفرد بابلسر برگزار گرديد.

در ابتداي مراسم بعد از قرائت قرآن و سرود ملي جناب آقاي دكتر نبي زاده مدير شبكه بهداشت ضمن خيرمقدم به حضور مسئولين به اين مراسم و تقدير و تشكر از مسئوليني كه به سلامت اهميت مي دهند و در ادامه حضور سازمان جهاني بهداشت و هدف تشكيل اين سازمان را تشريح نموده اند

دكتر نبي زاده بيان نموده اند كه آمار موجود در مازندران اين است كه 47 درصد از دانش آموزان دختر اضافه وزن دارند و 42 درصد پسران اضافه وزن دارند كه ما بايد شيوع زندگي را تغيير دهيم كه ديگر بيماري هاي واگيردار نيست بلكه بيماري هاي غيرواگير هستند كه به خود ما بستگي دارد.

مدير شبكه به دانش آموزان توصيه كردن كه رژيم غذايي را رعايت و اهميت به صبحانه سالم بدهند و اينكه هميشه تحرك داشته باشند و ورزش مرتب انجام بدهيم و همه ما بايد در درجه اول براي خود و در درجه دوم براي خانواده و در درجه سوم براي جامعه تلاش كنيم .

و در ادامه مراسم آقاي مهندس اسدي فرماندار محترم به عنوان نمادين زنگ سلامت نواختند.

در پايان مراسم به دانش آموزان كه در جشنواره غذا شركت كردند و همچنين به دو نفر از دختران كه در نمايشگاه نقاشي شركت كردند جوايزي از طرف شبكه بهداشت داده شد.

نواختن زنگ سلامت به مناسبت هفته سلامت در شهرستان بابلسر
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal